Download Kelime Bulmaca apk

Kelime Bulmaca, Kelime Avı ve Sözcük Bulmaca oyunlarını sevenler için en iyi Kelime Bulmaca oyunu sizlerle!
Farklı Kategorilerde belirlenen sözcükleri en kısa sürede bulun ve en yüksek puanları alın!

Kelime Bulmaca Oyun Özellikleri
* 3 farklı zorluk seviyesi: kolay, normal ve zor
* 10 farklı kategoride kelime bulma
* Çok hassas ve akıllı algılama
* Renkli, eğlenceli tasarım ve farklı temalar
* Düz ve çapraz kelime avı
* Yüksek skorlar listesi ve en yüksek puanı görebilme

On farklı kategoride Kelime Bulmaca oynayabilme:
– Sözlük
– Kıyafet
– Spor
– Elbise
– Yiyecek
– Hayvanlar
– Ülkeler
– Mutfak
– Eğitim
– Taşıtlar

Download

Download Kelime Bulmaca apk

Kelime oyunu sevenlerdenseniz, kelime bulmaca oyununu mutlaka deneyin! 12 kelimelik bulmacayı en hızlı siz çözün, yüksek puanlar yapın ve diğer Kelime Bulmaca oynayanlarla yarışın…

Kelime Bulmaca 10×10'luk bir tahtada sağa, sola, yukarı, aşağı, çapraz ve ters çapraz olarak yerleştirilmiş 12 kelimeyi en hızlı şekilde bulmayi amaclayan bir kelime oyunudur.

Kelime buldukça kelimenin uzunluğuna ve geçen süreye göre puan hesaplanır. Sözcük uzunluğu alınan puanı artırır. Aynı zamanda kelimeler ne kadar kısa sürede bulunursa alınan puan da o kadar fazla olur.

Bütün sözcükleri bulduğunuzda aldığınız puan sunucuya gönderilir. Bu puanlar Google Play'in sağladığı yüksek skorlar servisi kullanılarak sıralanır. Sıralamalar günlük, haftalık ve tüm zamanlar olmak üzere ayrı ayrı tutulur.

Oyunu hem online (çevrim içi) hem de offline (çevrim dışı) olarak oynayabilirsiniz. Online oynayabilmeniz için Google+ hesabınızla oturum açmanız gerekir. Oturum açmadan offline olarak da oynayabilirsiniz. Ancak offline oyun sırasında kazandığınız puanlar sıralamaya katılmaz. Bir başka deyişle offline modda skorunuz sunucuya gönderilemediği için yüksek skor olarak değerlendirilemez.

Herkese iyi eğlenceler…

Download